Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerinde yer aldığı 'Yalı Çapkını' dizisi, 2022’nin en çok izlenen yerli dizisi oldu.

Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Yalı Çapkını’ dizisi, TİAK’ın verilerine göre “2022 En Çok İzlenen İlk 20 Dizi Film” kategorisinde Total’de ortalama 11,83 reyting ve 28,47 share alırken ABC1’de ise ortalama 11 reyting ve 25,46 share alarak reyting sıralamasında en üst sıradaki yerini aldı.

Ranini.Tv'nin haberine göre, 'Yalı Çapkını', reytinglerdeki başarısının yanı sıra sosyal medyada da geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Dizi, yayınlanan her yeni bölümüyle gündem olmaya devam ediyor. 

Dizi, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişen olayları konu alıyor. 

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.

Yalı Çapkını’nın Pelin'i Buse Buçe Kahraman'ın dikkat çeken çıkış: Dava açıyor Yalı Çapkını’nın Pelin'i Buse Buçe Kahraman'ın dikkat çeken çıkış: Dava açıyor

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği 'Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.