Teknoloji çağına ayak uydurmak için artık çok farklı ödeme seçenekleri hayatımıza girdi. Adonis Network de çağa ayak uydurmak isteyenler için Türkiye’de dijital alım – satım, finans, bankacılık, yatırım, bilgi teknolojileri, eğitim, pazarlama konularında hizmet vermeye başladı.

Adonis Network¹, işletmelerin bu Blockchain platformunda (Adonis Blockchain)² Coins veya Tokens oluşturmasına ve ADON Wallet³'tan kredi talep etmesine ve dijital para birimi projelerinizi Adonis Exchange'te tanıtmasına olanak tanıyan güvenli bir özel blok zinciri oluşturarak bir fırlatma rampası olarak. Adonis Launchpad, blockchain yapısında yeni bir kitlesel fonlama tekniği ile çok zincirli bir bağış toplama platformu olarak faaliyet göstermektedir.

“Ekibimizle kripto dünyasını daha erişebilir kılmak için çalışıyoruz”

Devlet lisanslı kripto para birimi piyasasına tek üye kurum olduklarını belirten Adonis Network yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, “Ekibimiz kripto dünyasını daha iyi, daha kolay, daha erişilebilir, kullanışlı ve verimli hale getirmek, şekillendirmek için çalışıyor. Kripto paralar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz, güncel değerlerini öğrenebileceğiniz, geçmiş verileri değerlendirebileceğiniz ve daha fazlasını bulabileceğiniz birçok platform var ama hiçbiri bizim kadar güvenilirlik sunmuyor. Biz Adonis Network olarak İngiltere, Gürcistan, ve Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde hizmet veriyoruz. Her gün kripto para ticareti yapan insanları birbirine bağlayarak, ortaklarımızla iletişim kurmalarını sağlıyoruz” denildi.

Metaverse Üniversite öğrencilerine token ile ödeme imkanı

Çağdaş Sanat Galerisinde Eserler Sunma Çağdaş Sanat Galerisinde Eserler Sunma

Adonis Network, bilgisayar yazılımı, blockchain teknolojisi, kripto para birimleri, metaverse, yapay zeka, NFT, kripto borsası gibi alanlarda lisanslı olarak faaliyet gösteriyor. Adonis Network tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Müşterilerimize işlerini yüksek kaliteli, yenilikçi ve uygun maliyetli çözümlerle değiştirmeleri, yönetmeleri ve dönüştürmeleri konusunda yardımcı olacak hizmetler veriyoruz. Hali hazırda 100’den fazla şirkete farklı yatırım çözümleri sunuyoruz. Bu noktada öğrencilerimizi de unutmadık, London Business E-School işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz ortak projemiz Metaverse University'de öğrenciler öğrenim ücretlerinin tamamını ADON Coin veya Token ile ödeyebiliyor. Öğrenciler öğrenim ücretlerinin tamamını Adonis Coin veya token ile ödeyebiliyor. Dünyanın her yerinden ödeme kısıtlaması olmadan ve en ucuz maaşlı ülkelerdeki eğitmen seçimi sayesinde büyük ölçüde azaltılmış maliyetlerle eğitim alabiliyor ya da eğitim verebiliyorlar.”

1-     https://adonis.network

2-     https://docs.adonis.network

3-     https://wallet.adonis.network

4-     https://adonis.exchange

5-     https://londonbes.education

6-     https://adon.adonis.network

İLANDIR