Yemek Sepeti kurucusu Nevzat Aydın, Ahmet Hakan'ın kendisi için "ifrit oluyorum" diye yazmasına yanıt verdi. Aydın "Sizin bana ifrit olmanız benim için gurur vesilesidir" dedi. 

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Yemek Sepeti Kurucusu Nevzat Aydın'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na taşlı saldırıya tepkisine yönelik, “HÜDA PAR’a yönelik şiddet olduğunda... Halkımızın hassasiyeti... İmamoğlu’na yönelik şiddet konusunda... Demokrasiye saldırı... ‘Halkımızın hassasiyeti’ sözüyle şiddete mazeret bulmaya kalkışanlara ifrit olduğum kadar kimseye ifrit olmuyorum” diye yazdı. 

Nevzat Aydın, Ahmet Hakan'a sosyal medya hesabından şöyle yanıt verdi.

 “Bugün @ahmethc benden bahsetmiş ve ‘halkımızın hassasiyeti’ diyerek şiddete mazeret bulmama ifrit olduğunu söylemiş. Ben Trabzon’daki olaylarda kan döküldüğünü hatırlamıyorum. İki olayı aynı kefeye koymak da komik bence. Bu kadar yoğun bir gündemde takılacak bunu mu buldunuz? Zaten yazınızı da bana tepkisel gelen tweetlerden uyarlamışsınız. Orijinal değil yani. Neyse Ahmet Bey sizin bana ifrit olmanız benim için gurur vesilesidir. Kendinize iyi bakın. Umarım gerçek gazetecilik yapmaya başlayacağınız günler yakındır.”