Sezonun en dikkat çekici dizilerinden biri olan Aile, ilk iki bölümüyle şimdiden hatırı sayılır bir izleyici kitlesi yakaladı.

Ünlü oyuncular Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerini paylaştığı dizi, bu akşam 3. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkacak.

'Aile'yi geçti: 'Yalı Çapkını' zirvede 'Aile'yi geçti: 'Yalı Çapkını' zirvede

Ay Yapım’ın Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı uzun zaman sonra Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşturan yeni özgün dizisi ‘Aile’nin 3. bölümü için geri sayım başlamış durumda.

İşte, merakla beklenen yeni bölüm öncesi dizinin konusu, oyuncuları ve yönetmeni ile ilgili ayrıntılar:

AİLE DİZİSİ YÖNETMENİ VE SENARİSTİ KİM?

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’ dizisi Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getirmeye hazırlanıyor.

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide ikiliye Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.