CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı koordinasyonunda faaliyetlerini sürdüren Doğu Masası çalışmaları kapsamında partiye yeni katılımlar devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP’den istifa ederek CHP’ye katılan, içlerinde Diyarbakır’ın ilçelerinden Belediye Meclisi Üyesi, ilçe yöneticisi, mahalle muhtarı ve iş insanlarının bulunduğu 20 kişiye rozet taktı.

Hrant Dink Vakfı'na tehdit davasında karar Hrant Dink Vakfı'na tehdit davasında karar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı koordinasyonunda faaliyetlerini sürdüren Doğu Masası çalışmaları kapsamında partiye yeni katılımlar devam ediyor.

Son olarak içlerinde AKP Genel Merkezi Uyuşturucuyla Mücadele Komisyon Başkanlığı ve 2019 Yerel Seçimlerinde AKP Kayapınar Belediye Başkan Adayı olan Avukat Cevdet Nasıranlı’nın da bulunduğu; Belediye Meclis Üyesi, ilçe yöneticisi, muhtar ve iş insanlarının bulunduğu 20 kişi istifa ederek CHP'ye katıldı.

Yeni üyelere, Genel Merkez’de yapılan törenle rozetlerini Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

MUHTAR VE İŞ İNSANLARI DA YER ALIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılanlar arasında yer alan Av. Cevdet Nasıranlı, aynı zamanda ASKON Diyarbakır Şube Başkanı, DEİK Üyesi. Partilerinden istifa ederek CHP'ye katılanlar arasında Diyarbakır’ın Yenişehir, Bağlar, Kayapınar, Sur, Ergani ve Bismil ilçelerinden AKP Belediye Meclis Üyesi, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanları ile AKP üyesi olan Dicle (Kahbi) Mahallesi Muhtarı M. İhsan Turan ve iş insanları yer alıyor.