İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu ucube sistemden kurtulmak için 1 oy Kemal’e, 1 oy Meral’e vereceksiniz" dedi.

Akşener Denizli'de konuşuyor. Akşener'in konuşmasından başlıklar şöyle: 

"14 Mayıs aynı zamanda Anneler Günü. Annelere, kızlarımıza hakaret edenleri, bize sürtük, çürük, düşük diyenleri emekli edecek miyiz?

Bu harami düzene son verecek miyiz? Bu vatanı elbette böldürmez milletimizi. Biz bir seçime gidiyoruz. Seçim seçmen için bayramdır. Siyasetçileri tarttığınız gündür. Birbirimize küfür, hakaret ederek, iftira atarak bir seçim olabilir mi?

Ben siyasi bir ailenin kızıyım. 30 senedir kendim politika yapıyorum. Bugüne kadar böylesine küfür ederek, milletimizi aşağılayarak, hakaret ederek, iftira edilerek bir seçime gitmedik. Böyle rezil bir dönem görmedim.

Ne zaman bir ülkede oy vermek, sandığa oy atmak ne zamandır darbe olmuş! Darbeyi beli silahlı insanlar yapar, ne zaman seçmen darbe yapmıştır?

AKŞENER’DEN BİNALİ YILDIRIM’A: BU ARKADAŞIN HOLLANDA’DA HESAPLARI OLDUĞU BİLGİLER DOLAŞTI

Bu arkadaşın Hollanda’da hesapları olduğu bilgiler dolaştı. Bunların araştırılmasının, varsa hırsızlıkların ortaya çıkmasının getirdiği endişe ile siz işgalci, darbeci, ben PKK’lıyım. Böyle bir ahlaksızlık hayatımda görmedim. Bunlar kafayı kırmış diyorum en kırık kafa bile böyle olmaz ya.

Bu kardeşiniz için bugüne kadar hırsızdır, kul hakkı yemiştir diyen olamadı, Allah var sayın Kılıçdaroğlu için de diyen olamadı.

Ben hain değilim Recep Bey sen etrafındakilere bak! 15 Mayıs sabahından itibaren eğer Sinan Ateş’in katillerini, azmettirenlerini bulmaz, hesap sormazsam namerdim, şerefsizim.

Bizlere vatanı bölen diye iftira atan Recep Bey, sen kimsin, senin bir elinde Hizbullah var. Gaffar Okkan’ın katilleri var. Hizbullah teröristleri serbest. Bizi iftira ederken önce kendine bak. Sol elinde PKK var. Hatırlıyor musunuz akil adamları nasıl geziyorlardı,  Habur rezaletini hatırlıyor musunuz? Teröristler rahatsız olmasın diye Atatürkümüzün, al bayrağımızın o çadır mahkemelerinden çıkarıldığını bu kardeşiniz öğrendi."