Burun Spreyi Nedir?

Burun tıkanıklığı, burun akıntısı, alerjiler veya sinüzit gibi sorunlar, günlük yaşamı olumsuz etkileyen yaygın rahatsızlıklardır. Bu sorunlarla başa çıkmak için etkili bir çözüm için burun içerisine püskürtülen spreyler kullanılır. Genellikle tıkanıklık, akıntı veya burun boşluğunu nemlendirme gibi burunla ilgili sorunları hafifletmek veya tedavi etmek amacıyla kullanılan burun spreyleri, doğal veya sentetik bileşenlerden oluşabilir. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi tamamen doğal içeriğe sahip, Türkiye’nin ilk Sağlık Bakanlığı tıbbi cihaz onaylı Anadolu propolisli burun spreyidir. 

Burun Spreyi Ne İçin Kullanılır?

Soğuk algınlığı, grip, sinüzit veya alerjik reaksiyonlar gibi durumlar burun tıkanıklığına neden olabilir. Rhinapi propolisli burun spreyi, içeriğindeki hipertonik tuzlu su ve okaliptüs ile burun kanallarını açarak nefes almayı kolaylaştırır, aşırı burun akıntısını hafifletmeye yardımcı olur, burun boşluklarını nemlendirerek rahatlama sağlar.

Hangi Burun Spreyini Tercih Etmeliyim?

Burun spreyi seçerken, içeriğine dikkat edilmelidir. Bazı spreyler doğal bileşenler içerirken, bazıları ilaç içermektedir. Rhinapi propolisli burun spreyinin içeriğinde, Anadolu propolisi, hipertonik tuzlu su, okaliptüs ve gliserin bulunur. Tamamen doğal içerikli Rhinapi Propolisli Burun Spreyini güvenle tercih edebilirsiniz. 

Burun Spreyinin Mevsimsel Alerjiye Faydası Olur Mu?

Alerjenlerin neden olduğu burun tıkanıklığı, hapşırma, kaşıntı ve burun akıntısı gibi semptomlar, tamamen doğal içeriğe sahip, ilaç içermeyen burun spreyleriyle kontrol altına alınabilir. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi ilaç içermeyen, mevsimsel alerjide görülen rinit, rinosinüzit, burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi semptomları gidermede etkilidir. 

Burun Spreyi Ne Kadar Süreyle Kullanılır?

Burun spreylerinin kullanım süresine dikkat edilmelidir. Uzun süreli kullanımda bağımlılığa neden olabilecek spreylerden kaçınılmalıdır. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi doğal içeriği sayesinde alerjik rinit gibi uzun süreli veya düzenli bir kullanım gereken durumlarda ara vermeden günlük kullanıma uygundur.  

Burun Akıntısına Ne İyi Gelir?

Burun spreyleri, burun akıntısını hafifletirken aynı zamanda burun boşluklarını nemlendirirerek sağlıklı nefes almayı kolaylaştırır. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi ile burun akıntısı ve burun tıkanıklığı gibi mevsimsel alerji belirtilerinin günlük yaşamınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin! 

Rhinapi Propolisli Burun Spreyinin Faydaları

Burun kuruluğu, burun tıkanıklığı ve burun fizyolojisinin idamesi için burun pasajlarına girerek boşaltmayı, temizlemeyi, nemlendirmeyi sağlar. Sinüzit, nezle ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların nazal tedavilerine yardımcı olur. Alerjik ve alerjik olmayan rinite bağlı aşırı burun akıntısı ve burun tıkanıklığı tedavisinde kullanılır. Farklı yollarla meydana gelen rinit, rinosinüzit ve burun tıkanıklığı semptomlarının tedavisine destek sağlar. Burun yollarını temizleyerek çok kısa bir süre içinde solunumu iyileştirmeye yardımcı olur.

Rhinapi Propolisli Burun Spreyinin İçeriği 

Tamamen doğal içeriğe sahip bu ürün, patentli saf Anadolu propolisi (A.P.E.)®, deiyonize su, sodyum klorür, gliserin ve okaliptüs yağı içerir. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi içeriğinde bulunan patentli saf Anadolu propolisi, okaliptüs yağı ve deniz tuzlu su solunum yolunun açılmasına destek olarak rahat bir nefes almayı kolaylaştırırken içeriğindeki gliserin burun mukozasını yumuşatır. 

Propolis Nedir?

Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı bir arı ürünü olup içeriğinde doğal olarak bulunan fenolik ve flavonoidler sayesinde faydalı etkilere sahiptir. 

Anadolu Propolisinin Farkı

Anadolu propolisi, farklı bölgelerden elde edilen propolislere kıyasla daha zengin bir fenolik çeşitliliğine sahiptir ve Anadolu propolisinin etkinliği klinik çalışmalarla ispatlanmıştır

Rhinapi Propolisli Burun Spreyi Kullanımı

Bu ürünü burun içerisine günde 3 doz, gerekirse her 2-3 saatte bir tekrarlayarak uygulayabilirsiniz. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi ilaç içermediğinden ara vermeden kullanıma uygundur. 

Rhinapi Propolisli Burun Spreyini Nereden Alabilirim?

Bu ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. Rhinapi Propolisli Burun Spreyi hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Rhinapi Propolisli Burun Spreyinin Fiyatı 

Rhinapi Propolisli Burun Spreyi fiyatına https://www.beeo.com.tr/beeo-up-rhinapi-burun-spreyi ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.