Beren Saat, Bihter Ziyagil karakterinden kurtulmak için çok çaba harcadığını söyledi

Oyuncu Beren Saat, katıldığı televizyon programında "Ben Bihter Ziyagil değilim" açıklamasında bulundu.

Mirgün Cabas'ın Gain Tv’de yayınlanan 'Orada Rahat mısın?' programına konuk olan oyuncu Beren Saat, 2021'de neler yaptığını, yeni yılda neler yapacağını anlattı.

Bir dönemin çok izlenen dizisi Aşk-ı Memnu'da canlandırdığı Bihter Ziyagil karakterinden kurtulmak için çok çaba harcadığını söyleyen Beren Saat, "Ben Bihter Ziyagil değilim" dedi.

Gözden kaçırmayın

Ahmet Davutoğlu’nun peşini bırakmayan geçmiş: Bombacılar nasıl yakalanmadı? Ahmet Davutoğlu’nun peşini bırakmayan geçmiş: Bombacılar nasıl yakalanmadı?

Eşi Kenan Doğulu ile 2021'de iyi bir yıl geçirdiklerini belirten Saat, yeni yıl için 6 şarkılık bir albüm projesi olduğunu ve şarkıları İngilizce söyleyeceğini de sözlerine ekledi.

Netflix platformunda yayınlanan Atiye'den de bahseden Saat, internet platformlarındaki özgürlüğe alıştığını ve artık TV kanallarındaki sınırları olan dizilerde oynamaktansa bu tür projelerde yer almayı tercih edeceğini belirtti.

İNTİHAR SAHNESİ AKILLARA KAZINDI

Genç ve yakışıklı Behlül Haznedar ve üvey amcası Adnan Ziyagil’in genç karısı Bihter Ziyagil’in arasındaki yasak aşkın hikayesini anlatan dizinin sonunda Beren Saat’in canlandırdığı Bihter kendini silahla vurarak intihar etmişti.