Perşembe akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Camdaki Kız 70. Bölüm sonrasında yaşananlar deprem etkisi yarattı.

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden Camdaki Kız yeni bölüm sonrasında yaşananlar ağızları açık bıraktı.

Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna ateş püskürdü Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna ateş püskürdü

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Selma Ergenç, Cihangir Ceyhan ve Tamer Levent gibi başarılı isimlerin başrol oynadığı Camdaki Kız dizisinde beklenen karar sonunda verildi.

Son bölümlerde iyice dengelerin değiştiği Camdaki Kız dizisinde yaşanan olaylar ekran başındakilerin de tepkisi çekmeye devam ediyordu.

Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri ve Sedat arasında yaşananlar yine Camdaki Kız son bölüme damga vururken beklenen gelişme sonunda ortaya çıktı.

Camdaki Kız dizisinde Hayri'nin karısı Türkan ve çocuklarının geri gelmesi dizideki gidişatı değiştirirken ortalık iyice karışacak.

Hem dizideki hem de ekran başındaki hiç kimse Nalan ve Hayri’nin bir araya gelmesini istemese de durum öyle görünmüyor.

İddialı dizide sonunda beklenen oldu ve kulislerde yer alan iddialara göre Camdaki Kız Hayri karakteri birkaç bölüm sonra projeye veda edecek.

Herkes Hayri karakterinin ailesi olduğunu öğrenirken bu durum Nalan ile arasındaki yakınlaşmanın bitmesine neden olacak ve Cihangir Ceyhan kadroya veda etmiş olacak.

Camdaki Kız dizisinde uzun süredir Cihangir Ceyhan’ın projeye veda edeceği sık sık gündeme geliyordu.

Son günlerde ortaya çıkan iddiaların ardından başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan’dan da bir açıklama gelmemişti.

Kısa bir süre sonra Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterinin vedasını net bir şekilde izleyecek görünüyor.

Özellikle tartışma dolu sahnelerle gündeme gelen Camdaki Kız dizisinin sonraki bölümlerinde ise gerilim iyice artacak.