Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinde apar topar ayrılık şoku. Usta oyuncunun diziye vedası doğrulandı.

Camdaki Kız dizisi iddialı yolcuğuna devam ederken beklenmedik bir ayrılık haberi geldi.

Ulusal Post'da yer alan habere göre; Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosuna ve karakterlerine 3.sezonun başlangıcında yeni bir isim daha eklenmiş ve seyirciler tarafından o karakter hiç sevilmemişti.

Pelin Akil geçersiz oy kullananlara tepki gösterdi: 1 milyon 363 bin 143 tasdikli gerizekalı Pelin Akil geçersiz oy kullananlara tepki gösterdi: 1 milyon 363 bin 143 tasdikli gerizekalı

EMİR KADRODAN AYRILIYOR

Selen'in eski sevgilisi olarak diziye dahil olan Cemal Hünal, Emir karakterine can veriyordu. Emir bu akşam yayınlanan 71.bölümde diziye veda etti.

SEDAT ÖLECEK Mİ?

Öte yandan Sedat'ın ormanlık bir alana darp edildiği kişiler tarafından bırakılması kafa karışıklığına yol açtı.

Sedat karakterine can veren Feyyaz Şerifoğlu'nun kadroda yer almaya devam edeceği öğrenildi.

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

3 sezondur ekranda olan Camdaki Kız dizisi, Haziran ayında final yaparak ekranlara veda edecek. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi 3 sezondur en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ HAKKINDA BİLGİLER

Camdaki Kız, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Nadim Güç'ün yaptığı, senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan'ın yazdığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır.