Bilgisayarınızdan Ücretsiz Canlı TV izleyin

Gözden kaçırmayın

Şah Grup Kurucusu Mehmet Karataş “Türkiye büyük bir ülke” Şah Grup Kurucusu Mehmet Karataş “Türkiye büyük bir ülke”

Kitle iletişim ve haberleşme araçlarının en etkilisi kuşkusuz televizyondur. Günümüzde neredeyse televizyonsuz ev bulunmamaktadır. Gelişen teknoloji ve sağlanan imkânlar sayesinde, televizyon aracılığı ile izlediğiniz sayısız kanalı, internet ortamında yayın yapan web siteleri sayesinde izlemek artık mümkün hale gelmiştir. Canlı TV, bu alanda size en kaliteli TV yayın hizmetini sunmak için oluşturulmuştur.

Canlı TV bünyesinde yayın akışı gerçekleştirilen; 100’ün üzerinde yerel, ulusal ve özel kanal yer almaktadır. Üstelik bütün bu kanallar sizlere ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Yapmanız gereken sadece izlemek istediğiniz kanalı seçmektir. Yüksek görüntü kalitesi ve yayınlarda herhangi bir donma olmadan, dilediğiniz kanalı sorunsuz izleyebilirsiniz. İzleyebileceğiniz sayısız kanal içerisinde Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olan Star TV izle’ de yer almaktadır.

Star TV, 1989 yılında kurulan özel bir televizyon kanalıdır. Kanal, Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından kurulmuş olmakla birlikte; 2011 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine dâhil olmuştur. Bu süreç; 14 Şubat 2004’te TMSF’nin kanala el koyması, 26 Eylül 2005’te ihale ile Doğan Medya Grubuna satılması ve son olarak, 17 Ekim 2011’de Işıl Televizyon Yayıncılık’ın hisselerinin %99,99’unu Doğuş Yayın Grubu’na satması şeklinde gelişmiştir.

Star TV’de 2013 yayın yılı döneminde yayınlanan;

Yerli Diziler; Muhteşem Yüzyıl, Dila Hanım, 20 Dakika, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Bir Erkek Bir Kadın, İşler Güçler, Beni Affet

Yarışmalar: Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor Ünlüler-Gönüllüler, O Ses Türkiye, Popstar 2013, Büyük Risk, Sevgili Dünürüm

Bunların haricinde yakın bir zamanda yayınlanacak iki özel programdan da bahsetmek gerekir. 3+1 adlı talk showda; Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak Star TV ekranlarında olacaklar. Yine klasikleşen ve son derece prestijli güzellik yarışması Miss Turkey, Elidor Miss Turkey 2013 adıyla Star TV ekranlarında olacak.

1992 yılından bu yana UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının naklen yayınlayan Star TV, 2015 yılına kadar bu ligin yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Ayrıca 2009 yılından bu yana UEFA Avrupa Ligi maçları da kanalın yayınladığı maç yayınları arasındadır.