Kurumsal kaynak planlama yazılımı olarak Microsoft Dynamics 365 Business Central’ı tercih ettiyseniz, bir sonraki aşamada doğru bir Dynamics 365 Business Central Partner seçmek olacaktır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central partnerleri arasından Microsoft’un belirlediği ve özellikle sertifikalandırdığı bir partneri seçmek son derece önemlidir. Bu size seçeceğiniz Microsoft Dynamics 365 Business Central iş ortağının global sıralamada nerede olduğunu belirtir. Microsoft tarafından derecelendirme yapılır.

Danışman sayısı, danışman kalitesi, danışmanların veya yazılımcıların sahip olduğu sertifikalar, ilgili Microsoft Dynamics 365 Business Central partnerin tamamladığı projeler, Microsoft Dynamics 365 Business Central pazarı için hazırladığı çözümler gözden geçirilerek karar verilir. Gold parter ya da Silver Partner olarak belirlenen Microsoft Dynamics 365 Business Central iş ortakları müşteriye seçim sırasında bir fikir oluşturacaktır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central iş ortaklarının lisans tarafında müşteriye yansıttıkları maliyetler çok değişiklik göstermese de danışmanların harcadıkları birim saatlerin ücreti tarafında farklılıklar oluşabilir. Burada dikkat edilmesi gereken şey maliyetten daha çok danışman kalitesi olacaktır.

Dynamics 365 Business Central Gold Partner’ı olan B2F ile iletişime geçin, ERP sürecinizi hızlı, etkili ve başarılı yönetin.