Gökyüzünün en talihsiz burçları belli oldu.

Harvard Üniversitesi'ndeki bilim insanları, Zodyak'ın en talihsiz 3 burcunu belirlemeyi mümkün kılan bir dizi istatistiksel çalışma yürüttüler.

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Yengeç burcunda doğan kişiler nadiren mutlu olduğunu hisseder. Yengeçler genellikle kendilerinden, güçlerinden, yeteneklerinden ve hatta kendi görünümlerinden şüphe duyarlar. Ayrıca Yengeç burcunda doğan insanlar, kurtulması son derece zor olan kötü alışkanlıkların cazibesine kolayca yenik düşer.

Şikayetçi yapıları, insanları ile ilişki kurmalarına izin vermez, hatta aile hayatında bile, bu insanlar neredeyse her zaman kenardadır ve bu elbette onların yaşam sevincini azaltır.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

Başak burçları üstlendiği sorumluluk yükü nedeniyle bir türlü rahatlayamaz.

Başak burcuna şans nadir anlarda gülümser.

Bu burca mensup kişiler hayatta elde ettikleri her şeyi sıkı çalışmalarına borçlular.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Balık burçları genellikle içe dönüktür, bu da kendi içlerinde derin oldukları anlamına gelir. Balıklar kendilerine işkence etmeyi sever ve acı çekmekten de hoşlanırlar.

Güneş'te bir hafta içinde ikinci dev delik: Dünya'yı da etkileyebilir Güneş'te bir hafta içinde ikinci dev delik: Dünya'yı da etkileyebilir

Balık burçları, yakınlarında onlara sürekli rehberlik edecek, mümkün olan her şekilde yönlendirecek ve yardım edecek bir kişi arar.

Balıkların etrafında onlara rehberlik edecek böyle kişiler varsa talihsiz burçlar kategorisindeki balıklar “şanslılar” bölümüne bile geçebilir.