Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Memleket Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi sosyal medya hesabından eleştirerek, "Size bu halk asla oy vermeyecek! Sahteler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı" ifadelerini kullandı.

Özoğuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İnce'yi eleştirdi. İnce'nin “Seçim ikinci tura kesin kalacak. Diyelim ki Erdoğan’la ben kaldım. Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım. Kılıçdaroğlu ile ben kalırsam, yine ben kazanırım. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa seçim riske girer” ifadelerini alıntılayan Özoğuz, "Amacınız oy bölmek ama o da olmayacak" dedi.

Emine Şenyaşar'dan Kılıçdaroğlu'na destek: Adalet arayan bu anne sana oy verecek piro Emine Şenyaşar'dan Kılıçdaroğlu'na destek: Adalet arayan bu anne sana oy verecek piro

"YENİ TÜRK SİYASETİ DAHA TEMİZ OLMALI!"

Gönderisine İnce'yi de etiketleyen Özoğuz, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Muharrem İnce, size bu halk asla oy vermeyecek! Çünkü amacınız oy bölmek ama o da olmayacak. Son dönem sosyal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak çünkü sahteler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı. Artık yeni Türk siyaseti daha temiz olmalıdır!"