Yıllardır okullarda veya herhangi bir İngilizce kursunda, öğrencilere İngilizce tamamen yanlış bir şekilde öğretilmeye çalışılıyor. Öğrenciler ders kitapları ve sıkıcı örnekler ile öğrenmek yerine aksine İngilizce’den daha da uzaklaşmakta. Bu yüzden Level Plus eğitimleri son zamanlarda bu sorunların tamamen üstesinden gelerek, İngilizceyi öğretirken dilin öğrenciler için kültür ve yaşam tarzı bir bütün olduğu fikrini benimsemesini sağlamaktadır. Peki Level Plus eğitimleri bunları nasıl sağlıyor?

Bu sorunun cevabını sizler için derledik.

 

Hızlı ve pratik eğitim teknikleri

Levelplusegitim.com eğitimlerinde, sürecin başından itibaren dile tamamen adapte olmanız sağlanmaktadır. Ezberden uzak konuşma pratikleri ile kısa sürede konuşmanızın gelişmesi hedeflenmektedir. Bu sayede günlük hayatta daha akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilir, kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Esnek ders saatleri

Özellikle pandemi sürecinde online eğitimler oldukça yaygınlaştı. Level Plus bu noktada, eğitimde rahatlığa inanan bir anlayışı benimsemektedir. Bu yüzden ders saatleri ve günleri tamamen kişisel olarak programlanır. Bu şekilde vaktinizi özgürce düzenleyebilirsiniz.

Kişiye özel ders içerikleri

İngilizce eğitimlerinde özellikle birebir eğitimler daha sık tercih edilmektedir. İşte bu noktada Level Plus sizin hedefinize yönelik ders içerikleri oluşturarak süreçten maksimum verimi almanızı sağlamaktadır. Ayrıca her dersin sonunda tekrar pratikleri yapılarak konuyu daha da iyi pekiştirmenizi amaçlamaktadır.

Online eğitim ve Level Plus

Katılımcıları bir yere gelmek zorunda bırakmak hem vakit hem de rahatlık açısından zor olmaktadır. Bu yüzden Level Plus, katılımcılar nerede olursa olsun online eğitim sayesinde dersleri almalarını sağlamaktadır. İşten çıktığınızda eğitim alanına gelmek yerine evinize gidip dersleri oradan alabilirsiniz. Bu sayede hem kendi konfor alanınızda olursunuz hem de rahat bir şekilde eğitim alabilirsiniz.

Level Plus'la İngilizceyi Doğru ve Hızlı Öğrenin!

Level Plus eğitimlerinde, her girdiğiniz derste günlük konuşmalar yaparak, öğrendiklerinizi pratik etmeniz sağlanır. Bu sayede bir önceki derslerde öğrendiklerinizi öz güvenli bir şekilde konuşarak tekrar etme imkanınız olur.

Eğitim sonrası sertifika alabilirsiniz!

Level Plus’ı tercih ettiğinizde eğitim sonunda uluslararası geçerliliğe sahip, özel öğrenme sertifikası alabilirsiniz. Bu sertifika seviyenize uygun bir şekilde hazırlanır. Sertifikayı almak için de gramer eğitimi almanız gerekmektedir. Level Plus eğitimleri gramer eğitimleri dahil tüm gereklilikleri en iyi şekilde yerine getirmektedir.