Hotellerde ve spor salonlarında bulunması gereken en önemli cihazlar arasında havuz asansörü sistemleri yer alıyor. Nart Lift’te birbirinden farklı kalitede havuz asansörleri vardır. Engelli kişiler, hotel ve spor salonlarında bulunan havuzlara bu asansörler vasıtasıyla kolayca girip yüzebiliyor.

Engelliler dışında yaşlı ve havuza girecek imkanı olmayan diğer kişiler için de bu sistemler kullanılıyor. Havuzlu asansör sistemleri konusunda deneyimli olan site, sizlere daha kaliteli hizmet vermek için en iyi ürünlerini satışa çıkarıyor.

Havuzlu Asansör Sistemleri Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu asansörler engelli ve yaşlı kişilerin havuza giriş çıkışlarında onlara yardımcı olan faydalı cihazlardır. Örneğin, ayaklarında problem olduğu için yürüyemeyen bir engelli, bu cihaz sayesinde etrafa tutunarak kolayca havuza inebilir. Yüzdükten sonra tekrar rahat bir şekilde asansöre oturur ve yükselerek zemine çıkar. Bu cihazlar akülü ve aküsüz olmak üzere iki kısma ayrılıyor.

Aküsüz sistemler yani su basınçlı sistemler havuzun müsait olan bölümüne montajlanıyor. Kullanılmadığı durumlarda ise yerinden söküp kaldırılabiliyor. Akülü havuz asansörleri ise şarj edilerek kullanılıyor. Eğer spor salonunuz veya hoteliniz için havuzlu asansörlere ihtiyacınız varsa hotel havuz asansörü sistemlerini site üzerinden temin edebilirsiniz.

Portatif Havuz Asansör Sistemleri

Nart Lift’te bulunan portatif havuz asansör sistemleri, hareket yeteneği kısıtlı olan kişilerin konforlu, güvenli ve gayet kullanışlı olarak havuza girip çıkmalarını sağlıyor. Portatif asansörlerde size refakat eden kişi, cihazı kumanda ile kontrol ederek havuza iniş ve çıkışlarınızda yardımcı olabilir. 4 adet tekerleği olan cihaz ile havuzdan çıktıktan sonra soyunma odasına kadar gidebilirsiniz. Bu ürün tek şarj ile saatlerce kullanılabilir. Site üzerinden sahip olabileceğiniz bu ürün, 24 volt şarj edilebilir pili sayesinde 30 kez kullanılabilir.

Elektrikle Çalışmayan Havuz Asansör Sistemleri

Elektrikle çalışmayan havuz asansör sistemleri de yaşlı, engelli, engelsiz ve kilolu kişiler için kullanılır. Daha çok otel, hotel, kaplıca ve benzer tesislerde bu asansörlere ihtiyaç duyuluyor. Tesisiniz için uygun olan bu sistemleri site üzerinden sipariş edebilirsiniz. Su ile çalışan bu sistemler 4 ila 6 bar düşük su basıncı ile kaldırma kabiliyetine sahiptir.

Bu basınç ortalama 150-200 kg'da olan ağırlıkları kaldırmak için yeterlidir. Tek kişinin kolayca kullanabileceği bu sistemlerin paslanmaz özelliği de bulunuyor. Cihaz paslanmaz özelliğinden dolayı sağlığı tehdit etmiyor. Asansörler 304 ve 316 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bundan dolayı uzun süre suda kalma durumunda paslanma olmaz. Ayrıca otomatik dönüş özelliği sayesinde başka bir kişiye ihtiyaç duymadan konforlu bir şekilde havuza giriş çıkış yapabilirsiniz.

Havuz Asansörleri Fiyatları Ne Kadar?

Nart Lift web sitesinde bulunan havuz asansör fiyatları, ürünlerin kalitesi ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Satın alacağınız ürünleri tercih etmeden önce akülü veya aküsüz asansörlerden hangisini tercih edeceğinizi belirtmelisiniz. Havuz asansör fiyatları ortalama olarak 25.000 TL ile 50.000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Ürünü satın almaya karar verdikten sonra kesin fiyat için site aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0236 231 77 11 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.