Instagram hesabınıza geliştirmek istiyorsanız Instagram izlenme satın al ile sürece başlayabilirsiniz. Hem gönderi paylaşmaya ve içerik oluşturmaya devam ederken bir yandan da satın alacağınız izlenme paketleriyle kolaylıkla fenomen olmanız mümkün. Günümüzde sosyal medyada var olmak artık birbirinden farklı avantajları da beraberinde getiriyor. 

Sadece ünlü olmak için değil aynı zamanda daha fazla etkileşime sahip olmak, gelir elde etmek ve daha birçok konu için daha sosyal medya kullanımı önemli. Birden fazla önemi ve avantajı olması nedeniyle özellikle gençler tarafından sosyal medya kullanımı gün geçtikçe arttırılmaktadır. Rakiplerinizin önüne geçmek ve sizin ile benzer çalışmalar ve içerikler üreten kullanıcıları elemek için paket satın almayı tercih edebilirsiniz. Güvenle paket satın alabileceğiniz ve izlenme oranlarınızı yükseltebileceğiniz platformları sizin için hazırladık. 

İzlenme Satın Al Hizmeti Veren Siteler:

Site Adı

Kupon Kodu

Puan

InstaAVM

KOD10

10/10

SosyalDigital

KOD10

10/9.9

Sosyalify

KOD10

10/9.8

Sosyora

KOD10

10/9.6

SosyalZone

KOD10

10/9.5

1- INSTAAVM

InstaAVM ile kolaylıkla izlenme satın almanız mümkün. Sadece organik hesaplardan dil aynı zamanda hem global hem de türk hesaplardan izlenme satın alabilirsiniz. Böylelikle hesabınızın herhangi bir zarar görmesi de imkânsız hale gelir. Kullanıcılardan alınan yorumlara bakıldığında birçok farklı kişinin bu platformu tercih ettiği görülüyor. Güvenli hizmet garantisinin yanı sıra güvenli ödeme imkanı sunması da platformun sıkça tercih edilmesine neden oluyor.

InstaAVM tarafından sunulan tüm hizmetler hem son derece kaliteli hem de içerik üreticilerine yönelik. Kendi hedef grubunuz için uygun paketler arıyor ancak bulamıyorsanız mutlaka bu platformda yer alan izlenme paketlerini incelemelisiniz. İzlenme oranlarını arttırdığımız takdirde hem keşfete çıkma ihtimaliniz artacak hem de daha çok kişiye ulaşabileceksiniz. 

 1. İzlenme Satın Almak Hesabı Kapatır Mı?

Sahte hesaplardan hizmet satın almadığınız müddetçe instagram hesabınız herhangi bir zarar ile karşılaşmaz. Hesabınızı korumak ve bir yandan da hizmet alarak izlenme oranlarını arttırmak istiyorsanız mutlaka güvenli platformları tercih etmelisiniz. Güvenli platformlar arasında yer alan InstaAVM hem profilin kapatılmasını önlüyor hem de güvenli seçenekler sunuyor. 

İzlenme satın alındığında hesabın kapatılmasından korkan kişiler, kademeli olarak paket tercihi de yapabilir. Daha az izlenme oranlarından oluşan paketleri birden fazla kez satın almak da hesabın dikkat çekmesinin önüne geçer. Instagram algoritmasına takılmadan kısa süre içerisinde fenomenlerden biri olmak istiyorsanız, izlediğiniz stratejiye önem göstermelisiniz. Her ne kadar gerçek profillerden hizmet alınsa da algoritmaya bağlı farklı sorunlar ile karşılaşılabilir. Eğer hesabınız halihazırda büyük hesaplar arasında yer almıyor ise bir anda 10 binlerce izlenme satın almak yerine daha düşük oranlarda izlenme satın almayı tercih edebilirsiniz.

 1. İzlenme Satın Almanın Etkisi Nedir? 

InstaAVM tarafından sunulan izlenme paketlerinin birçok farklı avantajı var. Bu avantajlar arasında hem hesabın büyümesi hem de daha çok kişiye kısa sürede ulaşmak gibi faaliyetler yer alıyor. Platform tarafından sunulan izlenme paketleri de aynı özellikleri taşıyor. Eğer kısa süre içerisinde hesabınızı büyütmek istiyorsanız o halde izlemeniz gereken adımlar son derece basit. Satın alınan izlenme paketleri profilin güvenilir olduğunu kanıtlayan önemli özelliklerden biri. Bir kullanıcı profile girdiği zaman bütün etkileşim oranlarının birbiriyle tutarlı olduğunu görüyor ise bu durumda profili takip etmeye ve aynı zamanda profil ile etkileşim kurmaya devam edecektir. Ancak izlenme sayısı düşük fakat takipçi sayısı yüksek ya da beğeni sayısı fazla. Ancak izlenme oranı düşük profiller ile karşılaşılırsa bu durum takipçilerin tutarsız bir hesap ile etkileşimde olduğu anlamına gelir. Bu durumu ortadan kaldırmak için InstaAVM izlenme satın al paketleri en büyük yardımcınız olacaktır. İzlenmeler ile profil daha tutarlı bir görünüm sağlar. 

1- SosyalDigital 

SosyalDigital aracılığı ile sosyal medyada fenomen olabilirsiniz. Platform tarafından sunulan birbirinden farklı paket içerikleri ile herkes kendi beklentisini karşılayabilir. Bireysel hesaplar kadar kurumsal hesaplar tarafından da sık sık tercih edilen bu platformun paketleri hem uygun fiyatlı hem de güvenlidir. %100 gerçek profillere ulaşmak ve aynı zamanda izlenme oranlarınızı kısa süre içerisinde yükseltmek istiyorsanız mutlaka bu paketleri incelemelisiniz.

Gerçek kullanıcılardan oluşan izlenme paketlerini değerlendirirken, kısa süre içerisinde karşılaşacağınız gelişmelerle de keşfete çıkma garantiniz bulunur. Instagram için özel olarak sunulan izlenme paketlerinin her biri bütün müşterilerin kısa süre içerisinde fenomen olmasını destekler. Uygun fiyatlı hizmet satın alırken, dilediğiniz kadar paket satın almanız da mümkündür.

 1. SosyalDigital İzlenme Paketleri Nelerdir? 

Platform tarafından sunulan izlenme paketleri 5 farklı kategoriye ayrılır. Bütüncül olarak izlenme satın almak isteyenler çoğunlukla otomatik izlenme paketini tercih etmektedir. SosyalDigital tarafından sunulan izlenme paketlerinin her biri birbirinden farklı içeriklere ve özelliklere sahiptir. 5 farklı kategoride sunulan izlenme paketleri şunlardır:

 • Instagram hesabınız için premium izlenme paketleri 
 • Instagram için standart izlenme paketleri 
 • Instagram için aylık otomatik izlenme paketleri 
 • Instagram için hikaye (story) izlenme paketleri 
 • Instagram için canlı yayın (live) izlenme paketleri 

Hedefinize uygun olarak isterseniz hikaye isterseniz canlı yayın isterseniz aylık otomatik isterseniz de paylaştığınız video ve reels gibi içerikler için izlenme satın alabilirsiniz.

 1. SosyalDigital Instagram Aylık Oto İzlenme Nedir ve Nasıl Alınır? 

Instagram için özel olarak belirlenen aylık otomatik izlenme paketleri tüm ayı kapsamaktadır. Otomatik izlenme paketleri seçilen gönderilere yüklenir ve zaman içerisinde tüm izlenme oranları organik olarak yükseltilir. Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin kısa süre içerisinde işlem yapmasına izin verilmektedir. 

Paket incelemesi yapıldıktan sonra kullanıcılar seçtikleri paket için ödeme adımına geçmelidir. Ödeme adımı tamamlandıktan sonra sipariş oluşturulur ve oluşturulan siparişin ardından ise izlenmeler hesaba yüklenmeye başlanır. Yüksek kaliteyle verilen hizmetlerden biri olan aylık otomatik izlenme paketi kısa sürede hem hesaba aktarılır hem de deneyimli ekipler tarafından süreç kontrolü yapılır.

 1. İzlenme Paketi Almak Takipçi Getirir Mi?

Instagram için izlenme paketi satın aldıktan sonra diğer etkileşim oranlarının yükselmesi de mümkündür. Ancak sadece izlenme paketiyle sınırlı kalınmamalıdır. Eğer kullanıcının hedefi keşfet bölümüne çıkmak ise bu durumda mutlaka keşfete çıkacak şekilde etkileşim almalıdır. Eğer etkileşim alınabilecek bir faaliyet ya da takipçi sayısı yok ise bu durumda takipçi, beğeni, kaydet ve yorum gibi etkileşimler de satın alınmalıdır. 

Bütüncül bir strateji izlendiği takdirde diğer etkileşimler takipçi sayısının artmasına neden olacaktır. Ancak bu işlemleri yaparken hesabın dolu olmasına yani düzenli olarak gönderi paylaşılmasına ve içerik üretilmesine de dikkat edilmelidir. Boş profillerin kullanıcı sayıları kısa süre içerisinde düşer. İçerik üreticilerinin bu konuya dikkat ederek profilleri için izlenme paketi satın almaları tavsiye edilir.

3- SOSYALİFY 

Sosyalify, kaliteli hizmetleri ile öne çıkan platformlardan biri. Hızlı işlem garantisi sunan platform, aynı zamanda bütün müşterilerine eşit imkanlar da vermektedir. Instagram başta olmak üzere bütün sosyal medya platformları için özel hizmet alınabilir. Kullanıcıların hangi etkileşime ihtiyacı var ise o etkileşimi sunmayı başaran Sosyalify, günümüzde aktif olarak tercih edilir. 

Bireysel ve kurumsal hesapları daha fazla kişiye ulaştırmak ve etkileşim oranlarını yükseltmek isteyenler genellikle buradan izlenme satın alabilirler. İzlenme paketi satın almak isteyenler işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayarak yeni etkileşim oranlarına ulaşabilir. Yeni açılan hesapların büyümesinden var olan hesapların gelişmesine kadar farklı amaçlar için de hizmetleri bulunan Sosyalify, kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sosyalify ayrıcalığı ile herkes kolayca Instagram izlenme satın al paketlerini kullanabilir. 

 1. Instagram için İzlenme Satın Almak Güvenli Mi? 

Sosyalify’den alınan hizmetler her zaman güvenlidir. Satın alınan hizmetlerde ilgili instagram hesabına ilişkin şifre talep edilmediği için herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz. Bu durumda kullanıcılar sadece ilgili gönderinin linkini paylaşarak hizmet satın alabilmektedir. Dolayısıyla bu durum hem gizliliği korumakta hem de hesabın kapatılmasını önlemektedir. 

Güvenlik konusunda endişe eden kişiler kullanıcı yorumlarına da ulaşabilir. Şu ana kadar Sosyalify’den hizmet alarak profili sorun ile karşılaşan herhangi biri ile karşılaşılmamıştır. Bunun temel sebebi ise güvenli transfer yapılması ve hesap giriş bilgilerinin talep edilmemesidir. 

 1. Instagram İzlenme Yüklemesinin Tamamlandığı Nasıl Belli Olur?

Sosyalify aracılığı ile gerçekleştirilen yüklemeler için özel sorgu alanları bulunur. Bu sorguların yapılabilmesi için mutlaka sipariş numarasının kaydedilmesi gerekir. Müşteriler platformdan aldıkları hizmetleri hem denetleyebilecek hem de sorgulayabilecek için sorgu ekranını kullanabilir. Bunun yanı sıra bir izlenme yüklemesinin tamamlandığını anlamak için instagram hesabında yer alan istatistiksel verilerin de incelenmesi yeterlidir. Bu verilere ulaşabilmek için genellikle herkese açık hesap ve işletme hesabı olmak gerekir.

Özel istatistiklere ihtiyaç duymayanlar ise artan izlenme sayısından yüklemenin tamamlandığını anlayabilir. İzlenme sayısı arttığında beğeni ve yorum bildirimlerinde olduğu gibi tek tek bildirim alınmaz. Kişiler hizmet almadan önceki izlenme sayılarını bildikleri takdirde aldıkları paketin hesaplarına yüklendiğini kolaylıkla anlayabilir. Bu durum için özel olarak herhangi bir uygulama ya da araç kullanılmasına gerek bulunmamaktadır. 

 1. Instagram İzlenme Artmazsa Ne Yapılır? 

Herhangi bir dış hizmet alınmadan izlenme sayıları artırılıyor ise mutlaka hizmet satın alınmalıdır. Bunun için hazırlanan sosyal medya hizmetleri vardır ve bu hizmetler aracılığı ile izlenme arttırma yapılabilir. Sosyalify tarafından da sunulan bu hizmetler ile izlenme, beğeni, yorum, kaydetme ve daha birçok etkileşimin satın alınması mümkündür. 

Kasko tazminatı neden reddedilir? Kasko tazminatı neden reddedilir?

İzlenme satın alarak etkileşimler arttırırsa da kişileri yine de içerik üretmeye devam etmesi gerekir. Profille paylaşımlar devam ettiği müddetçe alınan hizmetin etkisi de daha kapsamlı olmaktadır. Aynı zamanda sadece izlenme değil, diğer etkileşimler de satın alındığında keşfete çıkma ihtimali daha da artar. 

4- SOSYORA

Sosyora, Instagram içerisinde izlenme özelliği olan tüm faktörler için izlenme paketi sunmaktadır. Böylelikle kullanıcılar tek yönlü büyüme yerine çok yönlü ve kapsamlı bir büyüme sağlayabilir. İnternet sitesinde yer alan hikaye izlenmesi, canlı yayın izlenmesi, video izlenmesi gibi birbirinden farklı hizmetler bulunur.

Hesaplarındaki izlenme oranlarını yetersiz bulan kişiler kısa süre içerisinde platform tarafından sunulan paketleri değerlendirmeye alabilir. Böylelikle hem sosyal medya hesaplarında daha fazla öne çıkarken hem de kitlelerine ulaşmaları kolaylaşır. Kendiniz için güvenli bir platform arıyor ve sosyal medya hesabınızın zarar görmesini istemiyorsanız Sosyora’yı tercih edebilirsiniz. Paylaştığınız videoların daha fazla kişiye ulaşmasını önemseyen platform tarafından hızlı ve güvenli hizmet sunulmaktadır. 

 1. Sosyora’dan Instagram Hikaye İzlenmesi Satın Alınır Mı? 

Platform tarafından sunulan hizmetler çok yönlüdür. Bu hizmetler arasında sadece paylaşılan videonun değil, aynı zamanda hikayenin de izlenme oranlarının artırılması yer alır. Instagram hikayeleri için sunulan paketlerin izlenme sayıları 500’den başlayarak kademeli artış gösterir. Sosyora’nın hikaye (story) izlenme paketlerinin genel özellikleri şunlardır: 

 • 1 hikaye değil paylaşılan 24 saatlik tüm hikayeler için geçerli izlenme paketleri sunulur. 
 • Aktif ve gerçek kullanıcılara yer verilir. 
 • Ödeme işleminin hemen ardından transfer başlatılır. 
 • Şifre istenmez. 
 • Güvenli işlem garantisi sunulur. 
 • Ödemeler için 3D güvenli ödeme altyapısı sunulur. 

Bugüne dek yapılan çalışmalarında başarılı sonuçlar elde eden Sosyora story (hikaye) izlenmeleri için de hizmetlerine devam etmektedir. 

 1. Sosyora’dan Instagram İzlenmesi Nasıl Satın Alınır? 

Sosyora Instagram izlenme paketleri kolay bir biçimde satın alınabilmektedir. Satın almak istediğiniz pakete karar verdikten sonra aşağısında yer alan satın al butonuna basmanız yeterli. Ardından herhangi bir şifre paylaşmadan sadece kullanıcı adınızı girmeniz gerekiyor. Şifre paylaşılmasını istemeyen Sosyora, güvenli hizmetlerine devam etmekte. 

Ödeme adımının akabinde dakikalar içerisinde hesapta yer alan hikayelere satın alınan izleme oranları yüklenir. Hem izlenme sayılarından hem de istatistiki bilgilerden sürecin tamamlandığını kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kullanıcıların güvenli işlem yapmasını önemseyen ve bunun için çalışmalarına devam eden Sosyora, hızlı işlem özelliğini de aktifleştirmiştir. Kısa sürede doğrudan hizmetinizi alarak profilinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. 

5- SOSYAL ZONE 

Sosyal Zone, günümüzde sık sık tercih edilen kanallar arasında bulunur. Instagram ve diğer sosyal medya platformları için birbirinden farklı alternatif hizmetler sunar. Bu hizmetlerinden yararlanmak isteyenler kısa süre içerisinde paket tercihi yaparak ödeme adımına geçebilir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra tam otomatik hızlı işlem adı verilen özellik devreye girer. 

Bu özellik sayesinde istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet alımı yapabilmeniz sağlanır. Kullanıcılar 7 gün 24 saat boyunca paket satın alıp yapabilir ve canlı destek hattından faydalanabilir. Mesai saatleri ve hafta sonu izni gibi kısıtlamalar olmadığı için Sosyal Zone tüm müşterilerine haftanın her gününde ve saatinde kesintisiz hizmet vermeye devam eder. 

 1. Instagram Video İzlenme Paketleri ile Keşfete Çıkılır Mı? 

Sosyal Zone’nin destekleri ve sunduğu imkanlar ile izlenme paketi aldıktan sonra keşfete çıkma şansı artmaktadır. Platform tarafından hazırlanan her bir içerik müşterilerin taleplerine göre belirlenir. Dolayısı ile keşfet bölümüne çıkmak isteyen kişiler video paketleri alırken keşfet etkili izlenme paketlerini tercih etmelidir. Eğer keşfete çıkma gibi bir isteği yok ise kişi normal video izlenme paketlerini tercih edebilir.

Video izlenme paketleri marka güvencesi ile satışa sunulmuştur. Dolayısıyla müşteriler kısa süre içerisinde beklentilerini karşılayacak olan bu paketlerden istediklerini güvenle tercih edebilir. %100 Türk ve aktif kullanıcılar aracılığıyla sunulan bu paketlerin her biri kısa süre içerisinde hesaba aktarılmaktadır.

 1. Instagram İzlenme Paketi Ödeme Yöntemi Güvenilir Mi? 

Marka güvencesi ile işlem yapmanın yanı sıra ödeme yöntemleri de son derece güvenlidir. Güvenli ödeme imkanlarının kullanılması sebebiyle instagram için izlenme paketi satın alacak olan kişiler, ödeme esnasında herhangi bir problem ile karşılaşma yazlar. Dolayısı ile sadece hesap güvenliği değil, aynı zamanda ödeme sürecinde de güvenlik sağlanır. 

Ödeme altyapısı olarak 2048 SSL ve 3D Güvenli Ödemeyi tercih eden Sosyal Zone, müşterilerinin sorunlar ile karşılaşmasına izin vermemektedir. Sosyal Zone tarafından sunulan ödeme kanalları son derece geniş ölçeklidir. Böylelikle site üzerinden ödeme yapmaya çekinen ya da kredi / banka kartını kullanmak istemeyen kullanıcılar farklı ödeme yöntemlerini de tercih edebilir.

Belirlenen ödeme yöntemleri şunları içerir: 

 • Kredi kartı ile dijital ödeme 
 • Banka kartı ile dijital ödeme 
 • EFT 
 • Havale 

Bu yöntemler kullanılarak kolaylıkla ödeme yapılabilmektedir. Sosyal Zone Instagram izlenme satın al paketleri için ödeme yaparken güvenli seçenekler ile karşılaşılır. PayTR güvencesi ile sorunsuz hizmet almak ve hesabın izlenme oranlarını yükseltmek son derece hızlı ve güvenli seçenekler ile mümkündür.