Sağlığı tehdit eden karın yağlarından kurtulmak, sarkan derileri aldırmak için estetik merkezimize başvurabilirsiniz. Yenilenmiş görünüm için size özel uygulamalar sunuyoruz. Estetik operasyonlarda kullanılan yöntemler her sene teknolojik gelişmelerin de etkisiyle değişebiliyor. Yeni dönem karın germe ameliyatı fiyatları için muayene ve birtakım tetkiklerle karar verilmektedir. Hastalarımız şayet ameliyata uygunsa, kullanılacak yöntemlere ek birçok değerlendirme yapmak gerekir.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Hastaya anestezi verilerek yapılan karın bölgesi estetik ameliyatlarının genel adı karın germe ameliyatıdır. Göbek bölgesi karın germe ameliyatı sarkmaları gideren etkili bir yöntem olup her hastaya uygulanması risk olabilir. Karındaki germe işleminin olması için, yeteri kadar yağlanma ve deri sarkması durumunun gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır? Kimlere Uygulanır?

Yeterli tetkikler ve görüşmeler sağlandıktan sonra deforme sorunu yaşayan hastalara karın germe operasyonu yapılabilir. Doktorunuz karın germe ameliyatı için onay verdiğinde gerekenleri size söyleyecektir. Genel anestezi öncesi ortalama 8 saat yeme içme olmaması gerekir.

Operasyon esnasında yağ aldırma olacaksa liposuction yöntemi kullanılır. Deri sarkmaları için belirlenen çizgilere göre kesi tamamlanır. En son hasta dikilerek iyileşme aşamasına geçilir. Küçük çaplı germe işlemlerinde deri parçası alınması zorunlu değildir.

Tek Komponentli Yol Çizgi Boyaları: Yol Güvenliğinde Yeni Standart Tek Komponentli Yol Çizgi Boyaları: Yol Güvenliğinde Yeni Standart

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Ameliyat sonrası iyileşme aşaması tüm hastalarımız bakımından en önemli kısımdır. Düz bir karına sahip olmak için karın germe ameliyatı sonrası birçok konuya dikkat etmek gerekecektir. Yeniden deri sarkması olmaması adına korse takılmalı, enfeksiyon riski azaltılmalıdır. Dikişleri, işlem yerlerini zorlayan hareketlerden uzak durmak gerekir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Liposuction ve uygun yöntemler sayesinde tek seferde daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.  Sarkan derileri uygun karın germe ameliyatı fiyatları ardından kaybettiğinizde yeni başlangıçlar da yapmış olursunuz. Kliniğimiz, fiyat ve uygulama yönünden birçok seçeneği sunan kapsamlı bir estetik merkezidir. Estetik talep eden hastaları aynı anda farklı yöntemlerle beraber ameliyat edebilmekteyiz.

Bir estetik operasyonun fiyatı çeşitli faktörlere göre belirlenmektedir. Hasta basit bir deri germe tekniği istediğinde ameliyat süreci daha basit olabilir. Fakat geniş bir alandaki deri sarkmasının kesilerek alınması karın germe ameliyatı fiyatları için fark yaratacaktır. Geniş kapsamlı ameliyatlarda kullanılan teknikler ve yapılan cerrahi müdahaleler fiyatı artırabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Deri sarkmalarının görüldüğü bir alan yüz bölgesidir. Uzmanlarımız, yüze özel estetik işlemler sunmaktadır. Yanak bölgesi, göz çevresini germe işlemi, kolay ve kesi olmaksızın tamamlanan bir işlemdir. Çeşitli tekniklerle ameliyatsız yüz germe işlemleri yapıldığında sarkmaları engelleyerek daha gergin bir görünüm kazandırmaktayız.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

Estetik uygulamalara başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Kliniğimize başvurmak istediğinizde ameliyatsız yüz germe için ekstra bir engel olmaması gerekir. Fiziksel muayene esnasında yüzde açık bir yara varsa enfeksiyonu engellemek için bu yaranın iyileşmesi gerekir. Benzer şekilde uygulamayı daha farklı nedenler engelliyorsa doktorunuzla görüşme yapmanız önemlidir.

Yüz bölgesinde yaşa bağlı ince çizgileri olanlar, sarkma nedenli deforme hissi yaşayanlar estetik merkezimize başvurabilir. Yeni oluşan kırışıklıkları engellemek üzere, önlem amaçlı da yüz germe uygulamaları sağlanabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Botoks, lazer, fraksiyonel CO2 uygulamaları yaygın yüz germe yöntemleri arasındadır. Altın iğne, Fransız askısı, HİFU, dolgu gibi ameliyatsız yüz germe uygulamaları kullanarak en iyi sonuçları vermeyi amaçlıyoruz. Yüz germe yöntemleri arasından seçim yapmak istediğinizde kliniğimize muayeneye gelebilirsiniz.  Yöntemlerin cilde ve yüzdeki estetik olacak bölgeye uygunluğunu inceleyerek bütçe değerlendirmesi yapabilirsiniz.