Show TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti, yeni bölümün 2. fragmanı ile nefesleri kesti. Geçtiğimiz hafta Metehan'ın sırt çantasından çıkan flash disk gerilimi iyice arttırdı.

Okul yönetiminin şikayetçi olmasının ardından polisler Metahan'ı polis merkezine götürecekti. O sırada Ömer, "O flash disk bana ait!" diyerek herkesi şaşırttı. Kızılcık Şerbeti yeni bölümde tam da bu sebeple Ömer ve Kıvılcım'ın arasına soğukluk giriyor.

Kızılcık Şerbeti’nin yayınlanan en son fragmanına baktığımızda, Ömer’in gözaltına alınmasıyla iki aile arasındaki gerilimin yükselmeye devam ettiğini görebiliyoruz.

İzleyicileri meraktan çıldırtan tanıtımda, Kıvılcım’ın gözyaşlarına boğularak Fatma’ya “bitti” demesi en çok dikkat çeken noktalardan biri oldu.

Umut’un Nursema’ya yazdığı romantik mektup ve Sönmez’in Alev’e saati kimin hediye ettiğini sorması bölümün en önemli bölümlerinden olacak.

Kayhan’ın; Metehan’ın Ömer’in oğlu olmadığını öğrenmesi gibi ise 23. bölümün kilit noktası olacak.

Dizinin yeni bölümünde Ömer, tutuklanıyor. Kıvılcım bu durumun aralarına girmesini istemezken Ömer, bir süre görüşmemeleri gerektiğini söylüyor.

Diğer yandan ‘Metres’ konusu kafaları karıştırıyor. Kimin metresi olduğu ortaya çıkacak?