Türkiye'nin bir dönemine damgasını vuran Osman Özgüven'in hayatı belgesel oluyor Türkiye'nin bir dönemine damgasını vuran Osman Özgüven'in hayatı belgesel oluyor

TÜYAP 39. İstanbul Kitap Fuarı'nda şairler ve yazarlar dayanışma imza günü etkinliklerinde Selahattin Demirtaş'ın kitaplarını imzaladı. Murathan Mungan sosyal medya hesabından, "En yakın tarihte kendi kitaplarını kendinin imzalayacağı günleri görmek ümidiyle…" paylaşımını yaptı.

TÜYAP 39. İstanbul Kitap Fuarı’nda Edirne F tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’la dayanışma etkinliği yapıldı. 4 Aralık'ta düzenlenen ilk etkinliğe Anıl Mert Özsoy, Ayşegül Devecioğlu, Behçet Çelik, Figen Şakacı, Hatice Meryem, Murat Uyurkulak, Murathan Mungan, Nurhan Suerdem, Yavuz Ekinci ve Yiğit Bener katıldı.

Murathan Mungan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Demirtaş'ın selamına cevap vererek, "Bugün ben ve diğer yazar arkadaşlarım senin adına kitaplarını imzaladık. En yakın tarihte kendi kitaplarını kendinin imzalayacağı günleri görmek ümidiyle… Selamına bin selam!" ifadelerini kullandı.