Aydınlatma sektörüne yeni bir soluk getiren ProfilistLED, her daim müşterinin yanında oluyor ve sağladığı proje desteği ile ortaya farkınızı koymanızı sağlıyor. Hem satış öncesi hem de satış sonrası profesyonel destek veren firma, ürünün teknik detaylarını anlattıktan sonra ürün montajı hakkında da sizi bilgilendiriyor. Aydınlatma desteği istediğiniz ortamın da detaylı bir analizini yapan ProfilistLED, ortama uygun proje aydınlatma ürünlerini seçerek en iyi verimi almanızı sağlıyor.

Bunların dışında dilerseniz kişiye özel tasarım seçeneğinden de faydalanabilmeniz mümkün. Ayrıca kişiye özel tasarım, sadece mevcut ürünler üzerinden değil de gerektiğinde yeni bir ürün üretilmesi ile gerçekleştirilebilir. Sizler de projenizde kullanmak istediğiniz ürün çeşitlerini ProfilistLED web sitesi üzerinden inceleyebilir ve projelerinizin daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Alüminyum Led Profil

İçeriğinde çubuk led barındıran aluminyum led profil, genelde dış bina cephe aydınlatması gibi projeler için kullanılmaktadır. Diğer led türlerine göre çok daha dayanıklı olan alüminyum led profil, toz ve nem gibi etkenlere karşı da tam koruma sağlar. Bunların dışında Alüminyum led profil, diğer led türlerine göre çok daha fazla ilgi görmektedir. Bunun nedeni ise hem daha iyi aydınlatma sağlaması hem de daha uzun ömürlü olmasıdır.

Aluminyum led profil fiyatları ise üreticiden üreticiye değişiklik göstermektedir. Led profillerin fiyatlarının belirlenmesinde birçok farklı etken rol oynar. Her firmanın kendine özgü fiyat politikası ile birlikteyse fiyat resmiyet kazanır. Eğer sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli alüminyum led profil satın almak istiyorsanız, ProfilistLED web sitesini ziyaret edebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Modern Tavan Aydınlatma

Günümüzün vazgeçilmez sistemlerinden biri olan modern aydınlatma, insan sağlığına zarar vermeden en iyi verimi almanızı sağlamaktadır. Buna istinaden de artık büyük bir çoğunluk, tavan aydınlatma için modern sistemleri tercih etmektedir. Modern tavan aydınlatma sayesinde en az enerjiyi harcayarak en büyük verimi alabilir ve ortamın daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Elbise modelleri Elbise modelleri

Sizler de modern tavan aydınlatma gibi daha birçok farklı aydınlatma sistemlerini ProfilistLED web sitesi üzerinden inceleyebilir ve istediğiniz ortamın daha parlak olmasını sağlayabilirsiniz.