Medikal Dolap, sadece sağlık çalışanlarına odaklanan giyim çözümleriyle, medikal sektörde yüksek standartta giyim ürünleri üretiyor. Sağlık çalışanlarının iş hayatında yaşadığı sorunlara özel çözümler sunan Medikal Dolap, konfor ve şıklığı aynı anda vadeden giyim ürünleriyle ön plana çıkıyor. Yüksek standartta kumaş kalitesi ve ayrıcalıklı tasarımlarla geliştirdiği giyim ürünlerini, sağlık çalışanlarına sunan Medikal Dolap, desenli scrubs koleksiyonuyla benzersiz bir giyim deneyimi vadediyor.

Sağlık Çalışanlarına Özel Tematik Tasarımlar

Medikal Dolap’ın sağlık çalışanlarına özel desenli scrubs koleksiyonu içerisinde birçok ayrıcalıklı model bulunuyor. Atatürk konseptinin işlendiği desenli scrubs, Atatürk imzasını iş yaşamınıza taşımayı sağlıyor. Balık figürlerinden oluşan son derece hareketli ve eğlenceli desenli scrubs modeliyle, iş yaşamında konforu derinlikli olarak hissederken eğlence dolu bir görünüme sahip olmanız mümkün. Ayrıca eğlenceli görünümünüzden taviz vermek istemiyorsanız yeni temasıyla tasarlanan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Medikal Dolap Desenli Scrubs Koleksiyonu içerisinde minimalist çizgilerin ön plana çıkarıldığı modeller de yer alıyor. Farklı renk seçenekleriyle sunulan bu modeller, iş yaşamında kreatif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca renk dolu tarzınızla her ortamda ışıltıyla parlamanızı sağlayacak desenli scrubs modelleri arasında farklı sağlık departmanlarına özgü tasarımlar da yer alıyor.

Kadın ve Erkekler İçin Ayrı Ayrı Geliştirilen Modeller

Medikal Dolap Desenli Scrubs Koleksiyonu, erkek ve kadınlar için ayrı ayarı tasarlanmış modellere ev sahipliği yapıyor. Kadınlar için tasarlanan modeller de kadınların daha çok ilgi gösterdiği floral desenler ön plana çıkıyor. Bitki, doğa ve çiçek temasının kullanıldığı bu scrubslar, gündelik yaşamdaki tarzınızı iş yaşamına taşımanızı sağlayacak detaylarıyla dikkat çekiyor.

Medikal Dolap Desenli Scrubs Koleksiyonu içerisinde kadınlara özel fütürist tasarımlar da bulunuyor. Farklı ve özgün karakterlerden oluşan desenler, son derece dikkat çekici bir görünüm vadediyor. İş yaşamında medikal sektör konseptini hissettirmek isteyen kadınlar için de koleksiyonda seçkin parçalar yer alıyor. Medikal desenli kadın scrubs modeliyle iş yaşamınızın temasını tarzınıza taşıyabilir ve yüksek kalitede kumaşla iş hayatınızda rahatlığı derinlikli olarak hissedebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz için: https://www.medikaldolap.com/