Seren Serengil, geçtiğimiz yıl eski eşler Deniz Uğur ile Reha Muhtar'ın velayet çekişmesi hakkında konuşmuş, Muhtar'a destek vermişti. Serengil, Uğur'la bir araya geldi.

Uğur, Reha Muhtar'dan olan ikiz çocuklarının velayetinin sürekli olarak kendisine verilmesi için dava açmıştı. Seren Serengil, Muhtar için, "Dünyanın en iyi babası" demişti.

Uğur'la çektirdiği kareyi Instagram'dan paylaşan Serengil, "Bazen yanılıyoruz. Sevdiklerimize inanıyoruz. Yanılgılar ve sanrılar orada başlıyor. Duruşu doğru insanlar sevdiklerinin sevdiklerini severler, sevmediklerini sevmez. Kötü derlerse kötüdür ona inanır onun anlattıklarını sorgulamazsınız çünkü dostunuz size yalan söylemez. Ben hep bunun doğru olduğuna inandım. Bana anlatılanın doğru olduğunu zannettim. Sağlamasını yapmaya gerek duymadan bu melek kalbi kırdım. Ona bir özür borçluyum. Ne güzel bir kalp ne güzel bir anne... Yaşaya yaşaya şahit ola ola gördüm. Poyraz'ı başta babası istediği için yalnız bırakmamaya çalıştım. Zor bir süreçten geçiyordu. Anne-baba ayrılığı boşanma süreçlerini iyi biliyorum ve en Az hasar alarak bu süreci tamamlaması için sekiz aydır ablası olarak elimden geleni yapmaya çalıştım ama bu sefer anne kötü bildi beni... Halbuki ben sadece Poyraz'ın tarafıydım. Böyle olmalıydım. Onu iyiliği için ne olması gerekiyorsa o olmalıydı. Çok sevdiği ablası ve annesinin küs olmasını istemiyordu, haklıydı da... Herkes Poyraz için bir şeyler yapmak istiyorsa, bu anlamsız anlaşmazlıklar devam etmemeliydi. Yaşadığım, tecrübe ettiklerim bugün durduğum yerin olması gerektiği yer olduğunu gösterdi artık Deniz'in de izniyle de Poyraz'i görebiliyorum. Biz olanları onarmayı sevmeyi sevilmeyi ve Poyraz'a iyi geleni seçtik ve gerçekten bunu isteyen herkes aynı yolda buluşmalıdır. Deniz Uğur, sevgi yolunda..." dedi.