Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından şarkıcı Simge'nin son günlerde popüler olan 'Aşkın Olayım' adlı şarkısıyla bir video paylaşarak gençlere seslendi.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak: Kongre sürecinin başlatılmasına karar verdik CHP Sözcüsü Faik Öztrak: Kongre sürecinin başlatılmasına karar verdik

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le birlikte katıldığı ‘Katılımın Yüzü, Gençliğin Sözü’ etkinliğine ilişkin, “Gençlerimiz için en büyük dileğimiz, özgür ve iyi bir gelecek. Bunu birlikte başaracağız” dedi.

Meral Akşener ve Mansur Yavaş, dün akşam ‘Katılımın Yüzü, Gençliğin Sözü’ etkinliğinde gençlerle buluştu. Yavaş, buluşmadan görüntüler içeren bir videoyu bugün sosyal medya hesabında paylaştı. Yavaş, paylaşımında şunları kaydetti:

“Katılımın Yüzü, Gençliğin Sözü etkinliğimize İYİ Parti Genel Başkanı’mız Sayın Meral Akşener de eşlik etti. Birlikte geleceğimizin mimarlarını dinledik. Gençlerimiz için en büyük dileğimiz, özgür ve iyi bir gelecek. Bunu birlikte başaracağız.”

ERKAN BAŞ'LA POPÜLER OLDU...

Şarkıcı Simge Sağın'ın seslendirdiği, sözleri Onur'a ait olan şarkı 2019 yılında yayınlandı. TİP Genel Başkanı Erkan Baş'ın konuşmalarına montajla eklenen şarkı sosyal medyada gündem oldu.