Bütün ömrünü spot ışıklarının altında, içine doğduğu ultra zengin ailesinin ona sağladığı sınırsız imkanlarla, partileyerek ve aynı zamanda birçok skandala da imza atarak geçiren dünyanın en ünlü sosyetik güzeli artık bambaşka bir hayata yelken açtı.

Minik bebeğini emziren, altını değiştiren, gazını çıkaran ve uyutmaya çalışırken kucağında sallayan bir Paris Hilton… İnsanın bu sahneleri gözünde canlandırması zor olsa da Hilton’ların malikanesinde son günlerde böyle anlar yaşanıyor.

Gerçi Paris Hilton’un tüm bunları kendisinin yaptığına kimse inanmaz, bebeğin kaç dadısı ve evde kaç yardımcı çalışıyor olabileceğini tahmin etmek zor değil. Ama kendisinden önce anne olan ve üç çocuk doğuran kardeşi Nicky Hilton’a göre ablası Paris’e bebek bezi değiştirmeyi kendisi öğretmiş.

Evlenip anne olunca birdenbire uslu kız imajına bürünen Paris Hilton son günlerde yeni çıkan anı kitabının imza günlerine koşturup duruyor.

Annesinin “Kızım Paris çok çocuk istiyor ama o çocuk doğurmayı beceremez, onun için çok üzülüyorum” gibi tuhaf bir açıklama yapmasının üzerinden sadece birkaç ay sonra, üstelik hiçbir yerde hamile halini görmediğimiz, Paris Hilton kucağında oğluyla birden ortaya çıktı.

2021’de evlendiği zengin girişimci kocası Carter Reum’la bir erkek çocuk sahibi olduklarını açıklayan 42 yaşındaki sosyetik güzel Paris Hilton, henüz 2 aylık olan oğlunun adının Phoenix Barron Hilton Reum olduğunu açıkladı.

İbrahim Tatlıses, torunuyla mahkemelik oldu İbrahim Tatlıses, torunuyla mahkemelik oldu

"Kızım çocuk sahibi olmayı beceremez" gibi tuhaf bir açıklama yaparak gündeme gelen anne Kathy Hilton, kızı Paris'in anlattığına göre torunu için çıldırıyormuş... Paris Hilton bebeği olacağını annesinden bile saklamıştı. 

Ocak ayının sonunda taşıyıcı anne kullanarak sahip olduğu bebek haberiyle herkesi şaşkına çeviren Paris Hilton, çocuk doğurmayı beceremez diyen annesi de dahil kimseye Haber bile vermeden anne olarak ailesine bile küçük çaplı bir şok yaşattı.

Çocuk sahibi olmak istediği halde hamile kalmaktan ve doğum yapma fikrinden çok korktuğunu ve bebeğine bu yüzden taşıyıcı anne yoluyla sahip olmak istediğini itiraf eden Paris, şu aralar anı kitabı Paris: The Memoir’ın tanıtımı için koşuşturuyor.

Kaynak: Hürriyet/Kelebek