Dünya evine yeni giren çiftler için en unutulmaz anlardan biri de balayı tatilleridir. Bu özel tatillerini geçirmek için son yıllarda oldukça popüler hale gelen kiralık villaları tercih etmeye başladılar. Bu tercihin sebebi baş başa kalabilmek ve tatillerinin romantik anlarla geçmesini istemeleridir. Bu villalar son derece şık, konforlu, korunaklı ve modern mimariye sahihtir. İçinde ihtiyacınız olabilecek tüm eşyaların olduğu, sizin ev konforunda huzurlu ve sakin bir balayı geçirebilmeniz için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bu lüks villaları siz de balayı tatiliniz için kiralayabilirsiniz.

Balayı Villaları Nerelerde Bulunur?

Ülkemizde Ege ve Akdeniz kıyıları deniz, kum ve güneş üçlüsünden en uzun yararlanılan yerlerdir. Yeşilin ve mavinin her tonunun buluştuğu özellikle de dünyaca tanınan tatil beldeleriyle doludur. Aynı zamanda bu coğrafi bölgelerin birçok medeniyetten kalma tarihi mirasa sahip olması da bu bölgelerin ününü arttırıyor. Fethiye, Ölüdeniz, Kaş, Kalkan, Marmaris, Bodrum bu ünlü beldelerden bazılarıdır. Bu beldelerin çoğunda kiralık lüks balayı villaları bulunur. Eğer balayınız için Ege ve Akdeniz kıyılarını tercih ederseniz evinizin konforunda harika bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Balayı Villalarının Özellikleri

Balayı villaların birçok güzel özelliği vardır. Doğa manzaralı, deniz manzaralı, denize yakın konumda, merkeze yakın konumda, tarihi yerlere yakın gibi konumsal özellikleri bulunur. Jakuzili, şömineli, kapalı ve ısıtmalı havuzlu, muhafazakâr balayı villaları, kış aylarına uygun villalar gibi mimari özellikleri vardır. İçinde her ihtiyacınızı karşılayacak modern ev eşyaları ile döşenmiş lüks villalardır.

villa-2

Balayı Villaları Neden Tercih Ediliyor?        

Balayı villaları, otellerin gürültüsünden ve karmaşasından sıkılan, dilediği saatte yemeğini yiyip bir şeylere yetişmek zorunda kalmadan arzu ettiği planı yapıp gönlünce tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Villasından çıkıp tekne turları, dalış ve su sporları, doğa yürüyüşleri, ekstrem sporlardan yamaç paraşütü ve rafting gibi birçok farklı etkinliğe katıldıktan sonra sessiz ve huzurlu villanıza dönüp tatilinize devam edebilirsiniz. Korunaklı havuzda rahatça güneşlenebilmek, rahatsız edilmeden eşleriyle romantik bir tatil arayanların tercih sebeplerinden biridir.

Göğüs Büyütme (Meme Büyütme Estetiği) Göğüs Büyütme (Meme Büyütme Estetiği)

En güvenilir ve en konforlu lüks balayı villaları seçeneklerini Villa Reyonu adresinde uygun fiyat avantajları ile kiralayabilirsiniz. Villa Reyonu hayatınızın en unutulmaz tatilinizi yaşamanız, tatilinizi özel kılacak ve sizi özel hissettirecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermeye devam ediyor.