Star TV'de ekrana getirilen Yalı Çapkını dizisinde başrolleri paylaşan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, Bebek'te çekilen bir sahnede hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Aşırı ilginin gösterildiği Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı sahnelerin çekimleri korumalar eşliğinde gerçekleştirildi. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Beril Pozam gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisi izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Yalı Çapkını'nda Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu ve Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir'in ekran uyumu ise büyük beğeni topladı.

ÇEKİMLER KORUMALAR EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Snob Magazin'in haberine göre uzun süren bir sahne için Bebek sahilinde olan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, hayranlarının büyük ilgisi karşısında ne yapacağını şaşırdı.

Sık sık duran çekimler korumalar eşliğinde gerçekleştirilebildi. Türk hayranlarının yanı sıra yabancı hayranları da Saraçoğlu ve Demir'e yoğun ilgi gösterdi.